Weider Protein Tozları

Weider Protein Tozları

Spor gıdaları ve sporcu ürünleri sektörünün en eski markası olan Weider, 1936 yılında bir spor ve vücut geliştirme efsanesi haline gelmiş Joe Weider tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarih olan 1936’dan bu yana geçen o kadar uzun süre içerisinde edindiği muazzam tecrübeler ve bilgi birikimleri sayesinde sporcuların gözdesi haline gelmeyi başaran Weider, geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü sporcuya hitap etmeyi başarmaktadır ve her türlü ihtiyacı karşılama konusunda oldukça iyidir. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik sayesinde birçok sporcunun tercih ettiği Weider, sektörünün lider konumundadır ve uzun yılların verdiği deneyimler sayesinde müşterilerinin güvenini son derece iyi bir şekilde kazanmayı başarmıştır.  Weider ürünleri günümüzde mükemmel bir popülariteye ulaşarak milyonlarca sporcunun ilk tercihi konumuna ulaştırmıştır. Başta Weider protein tozları olmak üzere birçok Weider ürünü günümüzde milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Sağlıklı sporcu ürünleri üretimi yaparak müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran Weider, sektörünün bir numaralı markası konumundadır.

Weider Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Weider ürünleri; Arnavutluk, Cezayir, Birleşik Krallık, Rusya, Hollanda, Hindistan, Romanya, Almanya, Gürcistan, Fransa, Finlandiya, Lüksemburg, Kıbrıs, Portekiz, Macaristan, Ukrayna, Tayvan, Yunanistan, İran, Dominik Cumhuriyeti, Brezilya ve Türkiye’de satılmaktadır.

Weider Ürünleri

Proteinler: Dynamic Muscle Builder, Mega Mass, %100 Whey, %100 Whey Ultimate Protein, Mega Mass, Pro Carb Ultimate Mass Gainer, Dynamic Weight Gainer.

Antrenman Öncesi Ürünler: Crush Pre Workout Powder Blue Raspberry, Amino Spark Watermelon.

Amino Asitler: Re-Stor Post Workout Powder – Stayberry Lemonade, Amino 6000, Glutamine Complex 6000 Lemon Lime, Amino Spark Watermelon.

Kreatinler: Crush Pre Workout Powder – Blue Raspberry, Creatine ATP Fruit Punch, Creatine Monohydrate 500G, Creatine Monohydrate Capsules.

Diyet ve Enerji Ürünleri: Fat Burners, Amino Spark – Watermelon, KSM 66, High Energy Pom Energy Shot, Dynamic Body Shaper Diet & Energy, High Energy, Garcinia Cambogia.

Testesteron Ürünleri: Weider Prime.

Sağlık Ürünleri: Red Yeast Rice.

Kilo Aldırıcı Ürünler: Dynamic Weight Gainer, Mega Mass Extreme, Pro Carb Ultimate Mass Gainer, Mega Mass 4000.