Universal Protein Tozları

Universal Protein Tozları

1983 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten itibaren sektöre öncülük eden firmalardan biri olan Universal, sporcuların ihtiyacı olan her türlü sporcu ürününü ve gıdasını üretme amacı ile kurulmuş bir markadır. Sağlığa önem veren politikaları sayesinde günümüzde birçok sporcunun ilk tercihi haline gelmeyi başaran Universal, sektöründeki sayılı markaların arasına girmeyi başarmıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Universal, sporcuların her türlü ihtiyaçlarını karşılamayı başararak güzel bir çıkış yakalamış ve sektöründeki konumuna ulaşmayı başarmıştır. Sporcuların en uygun fiyatlardan gıdalar ve takviyeler almasını sağlayan Universal, birçok önemli sertifika alarak güvenilirliğini kanıtlamayı başarmış bir markadır. Güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti açısından birçok sporcunun takdirini kazanmayı başaran Universal, günümüzde en çok satış yapan sporcu ürünleri markalarından bir tanesidir. Başta Universal protein tozları olmak üzere birçok Universal sporcu ürünü günümüzde milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Protein tozları dışında büyük sayılarda amino asit satışı yapmakta olan Universal, ürünlerini dünya çapında milyonlarca sporcuya ulaştırmaktadır. Güvenilir ve sağlıklı sporcu gıdaları ürettiğinden dolayı birçok sporcunun ilk tercihi haline gelmeyi başaran Universal, dünyanın en kaliteli markaları arasında yer almaktadır.

Universal Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Universal Ürünleri; Slovakya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, Suriye, Tayvan, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Uganda, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay, Vietnam, Venezuela, Kore, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Malezya, Maldivler, Malta, Mauritius, Meksika, Moğolistan, Karadağ, Hollanda, Yeni Zelanda, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Filipinler, Portekiz, Katar, Romanya, Rusya, Sırbistan, Singapur,  Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grenada, Guatemala, Guyana, Honduras, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, Irak, İsrail, İtalya, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Cezayir, Andorra, Aruba, Arjantin, Avustralya, Bahreyn, Barbados, Belize, Belarus, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Kanada, Çin, Kolombiya, Kıbrıs ve Çek Cumhuriyet’inde satılmaktadır.

Universal Ürünleri

Amino Asitler ve Onarım Ürünleri: Amino Tech, Atomic 7, Bcaa Pro, Bcaa Stack, Glutamine Capsules, Lava, Omega EFA, Torrent, Uni Liver, %100 Beef Amino, Amino 1000, Amino 1900.

Protein Barlar: Protein Bar, Hi Protein Bar.

Yağ Yakıcılar: Kwik Energy, Ripped Fast, Super Cuts 3, Chromium Picolinate.

Proteinler: Pro & Oats, Proton 7, Real Gains, Ulta Iso Whey, Ultra Whey Pro, Unisyn, Casein Pro, Egg Pro, Gain Fast 3100, Max Protein, Milk & Egg Protein, Power Protein.

Sağlık ve Performans Ürünleri: Gh Max, Gh Stack, Isostak, N1-T, Nox 3, Shock Terapy, Storm, Tribulus Pro, Beta Ala 9, Carbo Plus, Creatine Capsules, Creatine Chews.