Ultimate Protein Tozları

Ultimate Protein Tozları

1979 yılında Victor Rubino tarafından Amerika’da kurulan Ultimate Nutrition, sporcu ürünleri ve gıdaları sektörünün en eski markalarından birisidir. Spor ile ilgilenen bireyler için uygun fiyatlardan sağlıklı sporcu ürünleri sunmayı hedefleyen politikalar üzerine kurulan Ultimate Nutrition, sektöründeki en eski ve en sağlam markalarından bir tanesidir. Kendi sektörünün lider markası konumunda bulunan Ultimate, dünya çapında en çok satış yapmayı başaran sporcu ürünleri markalarının başında gelmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı amaçlayan politikaları ile birçok sporcunun ilk tercihi haline gelmeyi başaran Ultimate, izlediği doğru satış politikaları sayesinde dünya çapında en çok satış yapan sporcu ürünü markasıdır. Başta Ultimate protein tozları olmak üzere birçok Ultimate Nutrition ürünü, dünya çapında milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik dolayısıyla milyonlarca sporcuya hitap etmeyi başaran Ultimate, sektörünün lideri olarak yoluna devam etmektedir. Kurulduğu tarihten bu yana kazandığı tüm tecrübelerini ve bilgi birikimlerini ürünlerine aktarmayı başaran Ultimate, güvenilir ve sağlıklı sporcu ürünleri üretme konusunda lider konumda bulunmaktadır. Günümüzde birçok sporcunun güvenerek aldığı sporcu ürünlerinin üretimini yapmakta olan Ultimate Nutrition’un ürünleri, dünya çapında birçok ülkede satılmaktadır.

Ultimate Nutrition Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Ultimate ürünleri; Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Suudi Arabistan, Sırbistan, Singapur, Slovenya, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Venezuela, Vietnam, Amerika Birleşik Devletleri, Yunanistan, Guatemala, Hollanda, Honduras, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Endonezya, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, Ürdün, Kazakistan, Kosova, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Libya, Litvanya, Makao, Makedonya, Malta, Malezya, Meksika, Karadağ, Yeni Zelanda, Norveç, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Filipinler, Cezayir, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, Barbados, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, El Salvador, Estonya, Fransa, Finlandiya ve Almanya’da satılmaktadır.

Ultimate Nutrition Ürünleri

Amino Asitler: Liquid Amino, %100 Crystalline Bcaa & Massive Bcaa, Xtreme Amino, Amino 2000, Amino 2002, Amino Gold Formula, Amino Softgels, Arginine Power, BCAA 12.000 Powder, Bcaa Softgels, Flavored Bcaa 12.000 Powder.

Enerji Ürünleri: Power Caps, Red Zone, Horse Power X.

Beslenme Ürünleri: Super Vitamin B Complex, Vegetable Greens, Vitamin C, Vitamin C Plus Calcium, Vitamin D Softgels, Vitamin E, Zinc, Antioxidant, Calcium Plus, Daily Complete Formula, Flaxseed Oil, GABA, MCT Old, Omega 3, Premium Inosine, R-Ala, Saw Palmetto, Super Complete Formula.

Kas Yapıcı Ürünler: Muscle Juice 2544, Muscle Juice Revolution 2600, IsoMass Xtreme Gainer.

Proteinler: Protein Isolate 2, Whey Gold, Hydrocool, Syntho Gold, Carnebolic, IsoCool, Iso Sensation, Prostar Casein, Prostar Whey.

Kilo Kaybı Ürünleri: L-Carnitine, Perfect Diet, Red Zone, Super Fat Bloc, Ultra Ripped, Carb Bloc, Chromium Picolinate, CLA, Guggul 700.