Sci-Mx Protein Tozları

Scimx Protein Tozları, Sci-mx Protein Tozları

Sporcuların istek ve ihtiyaçlarını gidermek adına kurulan firmalardan bir tanesi olan Sci-Mx, İngiltere’nin en çok satış yapan sporcu ürünleri ve gıdaları markası olma unvanına sahip bir markadır. 2007 yılında İngiltere’de kurulan Sci-Mx, müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı amaçlayan politikaları sayesinde kısa sürede müşterilerinin güvenini kazanmış ve günümüzde birçok sporcunun ilk tercihi haline gelmeyi başarmıştır. Rakiplerine kıyasla son derece yeni bir marka sayılabilen Sci-Mx, hızlı ve disiplinli çalışmaları sonucu sektöründe önemli bir konuma gelmeyi başarmış ve dünya çapında birçok sporcunun ilk tercihi olmayı başarmıştır. Başta Sci-Mx protein tozları olmak üzere birçok Sci-Mx ürünü, günümüzde milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyatlardan sporculara sporcu ürünleri ve gıdaları sunan Sci-Mx, müşteri memnuniyetini gözeten doğru politikaları sayesinde oldukça büyük bir popülariteye ulaşmayı başarmıştır. Günümüzde ise Sci-Mx ürünleri milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir.

Sci-Mx Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Sci-Mx ürünleri; Finlandiya, Macaristan, Portekiz, Polonya, İsveç, Slovenya, Letonya, Litvanya, Bulgaristan, İsviçre, Hırvatistan, Belçika, Fransa, Hollanda, Lüksemburg, Almanya, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda, Avusturya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Slovakya, İspanya ve Estonya’da satılmaktadır.

Sci-Mx Ürünleri

Amino Asitler: Bcaa İntra Hardcore, Bcaa Nanostack, %100 Pure Glutamine.

Diyet Ürünleri: Pro 2GO Flapjack, Pro 2GO Coffee, Pro 2GO Protein, Pro 2GO Milkshake, Diet Pro Flapjack, Pro 2GO Cookie, Pro 2GO Oat Bake, Pro 2GO Brownie,  Pro 2GO Caramel Crisp, Pro 2GO Duo Bar.

Kreatin Takviyeleri: Omni My Hardcore, Omni MX Leancore, Whey Plus Hardcore, Creaplex Hardcore, Creatine CT-MX, Creatine Monohydrate.

Protein Ürünleri: Whey Plus Hardcore, Muscle Meal Hardcore, Muscle Meal Leancore, Omni MX Hardcore, Omni MX Leancore, Pro 2GO Brownie, Pro 2GO Oat Bake, Pro 2GO Caramel Crisp, Diet Pro Flapjack, Pro 2GO Flapjack, Pro 2GO Duo Bar, %100 Whey Isolate, Pro 2GO Cookie, X-Plode Rippedcore, GRS 9 Protein System, Diet Pro Protein, Whey Plus Rippedcore, Diet Pro Meal, Ultra Whey Protein, Recover 2:1 Isolate, Pro V-Gain Protein, Omni MX Rippedcore.

Testesteron Ürünleri: ZMA Plus Hardcore, Omni MX Hardcore, 17-T Somatocri MX.