Olimp Protein Tozları

Olimp Protein Tozları

Günümüzde spora olan ilgi ve alakanın artmasından dolayı başta protein tozları olmak üzere sporcu gıdalarına ve ürünlerine duyulan ihtiyaç da artmaktadır. Sporcuların istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve onlara sağlıklı sporcu gıdaları sağlamak amacı ile kurulan markalardan biri olan Olimp, ürettiği sağlıklı sporcu gıdaları ile günümüzde milyonlarca sporcunun ilk tercihi haline gelmiş bir markadır. Polonya’da kurulmuş olan Olimp, günümüzde Polonya’nın en büyük sporcu ürünleri markası olarak anılmaktadır. Üst düzey teknolojik aletler yardımı ile ürettiği sporcu ürünleri, günümüz teknolojisi ile son derece uyumlu olan Olimp, güncel ürünleri sayesinde birçok sporcunun ilgi ve alakasını çekmeyi başarmıştır. 20 yılı aşkın tecrübesi ile sektöründe önemli bir konuma sahip olan Olimp’in birçok ürünü günümüzde oldukça popüler olmuş bir haldedir. Başta Olimp protein tozları olmak üzere Olimp’in birçok ürünü dünya çapında milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi başaran Olimp, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacı ile birçok başarılı çalışma yapmaktadır. İzlediği doğru politikalar sayesinde sektöründe oldukça iyi bir konuma ulaşmayı başaran Olimp’in ürünleri, günümüzde milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır.

Olimp Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Olimp ürünleri; İsveç, İsviçre, Letonya, Estonya, Ermenistan, Türkiye, Sırbistan, Belçika, Bosna Hersek, Brezilya, Birleşik Krallık, İzlanda, İrlanda, Finlandiya, Slovenya, Almanya, Arnavutluk ve Avusturya’da satılmaktadır.

Olimp Ürünleri

Proteinler: Pro Whey Shake, Provit 80, Mega Strong Protein, Good Morning Lady Am Protein Shake, Sweet Dreams Lady P.M Protein Shake, Whey Protein Complex %100, Micellar Casein, Pure Whey Isolate 95, %100 Natural Whey Protein Concentrate, System Protein 80, Pure Whey Isolate, Sojavit 85.

Kilo Almaya Yardımcı Ürünler:  Maxmass 3XL, Gainer MCT, Geinerator, Gain Bolic 6000, Profi Mass.

Amino Asitler: Bcaa Mega Caps, Beta Alanine Carno Rush Mega Tabs, Beta Alanine Xplode, W.A.S Xplode, Musclemino Stage, Aminight, Anabolic Amino 5500 Mega Caps, AAKG 7500 Extreme Shot, AAKG Extreme, BCAA 20:1:1 Xplode Powder, İntra Xplode Powder, Gold Chicken Pro Amino 9000 Mega Tabs, AAKG Xplode Powder, L-Glutamine Powder, Bcaa Xplode, Glutamine Xplode, L-Glutamine Mega Caps, Bcaa 4:1:1 Xplode Powder, Rocky Athletes Glutamine, Bcaa Xplode.

Antrenman Öncesi Ürünler: Redweiler Summer Edition, Knockout 2.0, Redweiler, Redweiler Shot, Pump Express 2.0 Concentrate, Amok, Extreme Speed Shot.

Antrenman Sonrası Ürünler: Hmbolon NX, Taurine Mega Caps, Reanimator Pro, Bcaa Xplode, lutamine Xplode, Bcaa 4:1:1 Xplode Powder, L-Glutamine Mega Caps, L-Glutamine Powder, Resurrector, HMB.

Kreatinler: Creatine Mega Caps, Kre Alkalyn 1500, Creatine Xplode, Creatine Magna Power, Creatine 1000, TCM Mega Caps.