Musclemeds Protein Tozları

Musclemeds Protein Tozları

Üst düzey teknolojiye önem veren ve ürettiği sporcu ürünlerinde güncelliğe son derece dikkat eden Musclemeds, güncel politikaları sayesinde günümüzde birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. 2008 yılında Amerika’da kurulmuş olan Musclemeds, üretmiş olduğu sağlıklı ve işe yarar sporcu gıdaları sayesinde milyonlarca sporcuya ulaşmaktadır ve sporcu ürünleri sektöründe oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır. Ham madde yatırımları ile adından oldukça fazla söz ettiren MuscleMeds, sporcuların istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilme amacı ile ürettiği birçok farklı ürünleri sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Farklı ürünleri ürün yelpazesine katarak sporcularına sunmayı başaran MuscleMeds’in başta MuscleMeds protein tozları olmak üzere birçok ürünü günümüzde tercih edilmektedir. Sporcular için farklı çözümler üretmesi ve teknolojiye oldukça fazla yatırımlar yapması nedeni ile oldukça tercih edilen bir marka haline gelmeyi başaran MuscleMeds, müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Sağlıklı spor gıdaları sunmasından dolayı oldukça büyük başarılara ulaşan MuscleMeds, günümüzde birçok ülkede milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana gün geçtikçe kendini geliştirmeyi başaran MuscleMeds, müşterilerini destekleyen politikaları sayesinde oldukça güvenilir ve sevilen bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

MuscleMeds Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

MuscleMeds ürünleri;  İsveç, İsviçre, Tayvan, Tacikistan, Türkiye, Ukrayna, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Özbekistan, Uruguay, Yeni Zelanda, Pakistan, Panama, Peru, Filipinler, Paraguay, Polonya, Portekiz, Rusya, Romanya, Sırbistan, Singapur, Afganistan, Arnavutluk, Andorra, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Belçika, Bermuda, Bolivya, Bosna Hersek, Haiti, Honduras, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Endonezya, İsrail, İtalya, İrlanda, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Kuveyt, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malezya, Maldivler, Meksika, Hollanda, Nijerya, Brezilya, Bulgaristan, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, Estonya, Fiji, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan ve Grenada’da satılmaktadır.

MuscleMeds Ürünleri

Amino Asitler: Carnivor Beef Aminos, Glutamine Decanate, Amino Decanate.

Carnivor Proteinler: Carnivor Mass, Carnivor Protein Bar, Carnivor Raging Bull, Carnivor RTD, Carnivor Beef Aminos, Carnivor Brownies.

Yağ Yakıcı Ürünler: PhenButerol, Methyl Burn Extreme.

Antrenman Sonrası Ürünler: Secret Sauce, Carnivor Shred.

Antrenman Öncesi Ürünler: No Bull XMT, Creatine Decanate.

Testesteron Ürünleri: Methyl Arimatest, HexaGhen.