Multipower Protein Tozları

Multipower Protein Tozları

Avrupa’da sporcu ürünlerinin ve sporcu gıdalarının önder markası olabilmeyi başaran Multipower, köklü geçmişi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen doğru politikaları sayesinde günümüzde oldukça büyük bir marka olmayı başarmıştır. Kurulduğu tarihten beri sürekli gelişim sergileyen ve gün geçtikçe sporcular tarafından oldukça fazla tercih edilmeye devam edilen Multipower, sporcular için ürettiği özel ürünler ve gıdalar sayesinde oldukça büyük bir popülarite yakalamayı başarmıştır. Avrupa’nın en büyük sporcu gıdaları ve ürünleri markası olarak anılmakta olan Multipower, geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeyi başarmaktadır. Sporcuların farklı ürünlere ihtiyaç duymasını geniş ürün yelpazesi sayesinde hızlı bir şekilde yanıtlayan Multipower markasının birçok ürünü oldukça fazla tercih edilmektedir. Başta Multipower protein tozları olmak üzere Multipower’ın birçok ürünü milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. Müşterilerine sunduğu farklı alternatif ürünler sayesinde bulunduğu konuma ulaşmayı başaran Multipower, özellikle Avrupa’da lider konumda bulunan spor ürünleri markasıdır. Günümüzde 36 farklı ülkede bayilikler ve perakendeciler aracılığı ile ürünleri satılmakta ve sporculara ulaştırılmaktadır.

Multipower Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Multipower ürünleri; Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Türkiye, Ukrayna, Vatikan, Yunanistan, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Ermenistan, Finlandiya, Gürcistan, Fransa, Hollanda, Birleşik Krallık, İspanya, İsveç, İtalya, İzlanda, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Rusya, Almanya, Bosna Hersek ve Çek Cumhuriyeti’nde satılmaktadır.

Multipower Ürünleri

Protein Ürünleri: Fit Protein Diet, Mass Gainer, Optimized Casein, %100 Pure Whey Protein, %100 Whey Isolate Protein.

Takviye Ürünleri: Creatine, Creatine Capsules, Guarana Shot, L-Carnitine Liquid, Bcaa 2:1:1 Powder, Bcaa+

Enerji İçecekleri:  L-Carnitine Drink, Red Kick, Energy Charge, Green Kick.

Protein Barlar: Power Layer, Power Pack, Power Pack Vanilla, %40 Protein Fit, %50 Protein Bar, %53 Protein Bar.

Kas Yapıcı Takviyeler: BCAA 2:1:1 Powder, BCAA+, Creatine, Creatine Capsules, Guarana Shot, Energy Charge, Green Kick, Red Kick,  Optimized Casein + Egg Protein, Protein Shake, Fit Protein, Fit Protein Lite, Protein Smoothie, Power Layer, %100 Pure Whey Protein, %100 Whey Isolate Protein, Mass Gainer, %50 Protein Bar XXL, %53 Protein Bar.

Kilo Kaybı Ürünleri: Fitness Shake, Protein Smoothie, L-Carnitine Liquid, %40 Protein Fit, %53 Protein Bar, %100 Whey Isolate Protein, Optimized Casein.

Güç Ürünleri: Mass Gainer, Optimized Casein, Fit Protein, BCAA 2:1:1 Powder, Creatine, Guarana Shot, Energy Charge, %50 Protein Bar XXL, %53 Protein Bar, Power Layer, Power Back, %100 Pure Whey Protein.