MHP Protein Tozları

MHP Maximum Human Performance - Protein Tozları

Spor gıdaları sektöründeki rekabeti son derece yüksek seviyelere çıkartacak kadar ciddi çalışmalar yapan MHP, Gerard Dente tarafından 1997 yılında Amerika’da kurulmuştur. Devrim niteliğinde yüksek kaliteli sporcu ürünleri ve gıdaları üretimi yaparak kısa süre içerisinde müşterilerinin memnuniyetini kazanan MHP, izlediği doğru politikaları sayesinde spor ürünleri sektöründeki rekabeti oldukça yüksek bir seviyeye çıkartmıştır. Bisikletçiler, atletler, boksörler ve diğer sporların sporcuları için özel geliştirilmiş sporcu ürünleri ve gıdaları sunmakta olan MHP, geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap vermeyi başarmaktadır. Üniversiteler ile anlaşma yaparak genç sporculara ürünlerini ulaştırmayı başaran MHP, bu gibi doğru politikaları sayesinde günümüzde oldukça iyi bir konumda bulunmaktadır. Özellikle MHP protein tozları başta olmak üzere günümüzde birçok MHP sporcu ürünü milyonlarca sporcu tarafından tercih edilmektedir. Yarışlara ve turnuvalara katılan sporculara sponsorluk gibi destekler vererek müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran MHP, müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan doğru politikaları sayesinde günümüzde en çok tercih edilen sporcu ürünleri markalarından bir tanesidir. MHP sporcu ürünleri, günümüzde birçok ülkede perakendeciler ve bayilikler aracılığı ile satılmakta ve sporculara ulaştırılmaktadır.

MHP Sporcu Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

MHP sporcu ürünleri; Meksika, Letonya, Hollanda, Güney Amerika, Rusya, Bolivya, Brezilya, Dubai, Kolombiya, Peru, Türkiye, Sri Lanka, Panama, Trinidad, Tobago, Mısır, Kanada, Gana, Guatemala, Avustralya, Kosta Rika, Endonezya ve Güney Kore’de satılmaktadır.

MHP Ürünleri

Protein Çeşitleri: İnstant Protein Pudding Mix, Power Pak Protein Pudding,  Super Premium Whey Protein, Ultra Build, İff Your Mass.

Enerji Ürünleri: T-Bomb 3Xtreme, Super Caffeine, Vasculore Capsules, 8CAA-XL Energy, Vasculore Powder, Reckless.

Vücut Geliştirme Ürünleri: Super Amino + Powder, Super Bcaa, Super Zma Test, Creatine Monohydrate, Bcaa-XL, Recovery PM Powder, Recovery PM Capsules, Glutamine SR, Activite, Secretagogue Gold, Super Amino+ Tablets.

Kilo Kaybı Ürünleri: Super CLA, L-Carnitine 1500, Thyro-Slim, Super Fat Burner+, Xpel, Anadrox.