Fa Nutrition Protein Tozları

Fa Nutrition - Protein Tozları

Spor gıdaları ve spor ürünleri sektöründe rakipleri ile kıyaslandığı takdirde henüz yeni bir firma sayılabilecek olan Fa Nutrition, 2009 yılında Tadeusz Zarebski tarafından kurulmuştur ve ilk faaliyetini Polonya’da göstermiştir. Rakiplerine kıyasla henüz çok yeni bir marka olmasına rağmen, yoğun ve disiplinli çalışma temposu sayesinde sektöründe önemli bir konuma ulaşmayı başarmıştır. Fa Nutrition müşteri memnuniyetini gözeten ve ön planda tutan doğru politikaları sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmış ve sektöründe ilerleme kaydetmeyi başarmıştır. FA Nutrition spor gıdaları olarak birçok farklı hizmet vermektedir. Dünya çapında birçok ülkede satılmakta olan FA Nutrition sporcu ürünleri milyonlarca sporcu tarafından kullanılmaktadır. FA Nutrition müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği sporcu ürünleri sayesinde müthiş bir ilgi çekmeyi başarmış ve özellikle FA Nutrition protein tozları ile büyük bir çıkış yakalamıştır. FA Nutrition protein tozları spor ile ilgilenen bireyler tarafından oldukça beğenilmiş ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılmıştır. Sağlıklı olmasından dolayı oldukça fazla ilgi gören Fa Nutrition protein tozları, uygun fiyat seçenekleri sayesinde sporcuların oldukça beğenisini kazanmıştır.

FA Nutrition Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

FA Nutrition sporcu ürünleri; Letonya, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Macaristan, Birleşik Krallık, Ukrayna, Slovenya, Slovakya, Rusya, Portekiz, Almanya, Litvanya, Lüksemburg, Kuveyt, Ürdün, Lübnan, Irak, İrlanda, İran, Hollanda, Hindistan, İspanya, Mısır, Estonya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Bahreyn, Belçika, Hırvatistan ve Avusturya’da satılmaktadır. 

FA Nutrition Sporcu Ürünleri

Performans Ürünleri: Gold High Protein Shot, Arginine AKG 1250, BCA 2:1:1, BCA 4:1:1 1100, A-AKG, Creatine HCI, Beta-Alanine, Diamond Hydrolyzed Whey, Gold Whey Protein Isolate, Protein, Glutamine 1250, L-Leucine, HMB Pro, MultiVitamin AM/PM Formula, LipoBurn, Prime Protein Bar, Platinium Micellar Casein, Tri-Creatine Malate, Titanium Pro Plex 7, Vitamins & Minerals, ZMA, Tri Creatine Malate 1100.

Xtreme Ürünler: Xtreme Wheybolic, Xtreme Thyroburn, Xtreme Tech-Amino, Xtreme Napalm Pre-Contest, Xtreme Napalm Loaded With Vitargo, Xtreme Napalm İgniter Shot, Xtreme Mass Effect, Xtreme H.P Protein, Xtreme Glutamine, Xtreme Creatine, Xtreme C.H.A.R.G.E,  Xtreme Hydrolyzed Protein Isolate, Xtreme Beef Mass, Xtreme Beef Amino, Xtreme BCAA 5500, Xtreme Anitcatabolix, Xtreme Amino 5400, Xtreme 3R.

Sağlık Ürünleri: Cla Plus Green Tea, L-Carnitine 3000, Greens & Juice, L-Carnitine 3000 Plus, Muli Active Formula, Omega 3, Mag Plus B, Vitamin C, Whey Delicious, Whey Protein.

Amino Asit Ürünleri: Xtreme Bcaa 5000, Xtreme Beef Amino 3000, FA Nutrition Anicatabolix BCAA Drinks.