BSN Protein Tozları

BSN - Protein Tozları

Günümüzde dünya ve ülkemiz çapında spor ile ilgilenen bireylerin sayısının artmasından dolayı başta protein tozlarına ve sporcu gıdalarına duyulan ihtiyaç son derece artmıştır. Sporcuların başta protein tozu olmak üzere spor gıdalarına ve ürünlerine olan ihtiyacını karşılamak ve sporculara hizmetler sunabilmek adına kurulmuş bir marka olan BSN, günümüzde dünya çapında büyük bir bilinirliğe sahiptir. Özellikle BSN Protein tozları sporcular tarafından günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Sunduğu sağlıklı ve kaliteli protein tozlarının dışında diğer sporcu gıdaları oldukça fazla tercih edilen BSN, günümüzün en popüler sporcu gıdası markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. 2001 yılında kurulan BSN, kurulduğu yıldan bugüne edindiği deneyimleri sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmış ve müşterileri için birçok alternatif spor ürünü üretmeyi başarmıştır. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen BSN ürünleri, sağlıklı olmasından dolayı son derece fazla ilgi görmektedir. İzlediği güncel, yenilikçi ve dinamik politikaları sayesinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeyi başaran BSN, doğru politikaları sayesinde günümüzde oldukça büyük bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

BSN Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

BSN ürünleri; Yunanistan, Paraguay, Arjantin, Romanya, Lübnan, Filistin, Mısır, Irak, Suriye, Arjantin, Vietnam, Tayvan, Pakistan, Orta Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Peru, Polonya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, İran, İzlanda, Endonezya, Hırvatistan, Bosna Hersek, Brezilya, Kore, Hindistan, Malezya, Kanada, Filipinler ve Avustralya’da satılmaktadır.

BSN Ürünleri

Proteinler: Syntha-6 Protein Crisp Bar, Syntha-6, Syntha-6 Edge, Isoburn, Syntha-6 Isolate, Syntha-6 RTD, True-Mass, True-Mass 1200.

Antrenman Öncesi Ürünler: N.O Xplode, N.O Xplode Xe Edge, Ripped Edge, Hyper Fx, Hyper Shred, N.O Xplode RTD.

Performans Ürünleri: AminoX Edge, Neuro FX, R3Build Edge, AminoX, Pumped Edge, AminoX RTD, Beta Alanine, Cellmass 2.0, Nitrix 2.0

DNA Serileri: Creatine DNA, Whey DNA, Fish Oil DNA, CLA DNA, Carnitine DNA.