Big Joy Protein Tozları

Big Joy Sports - Protein Tozları

Big Joy, Türkiye’deki sporcu ürünlerinin ve protein tozlarının yetersiz kaldığını düşünerek 1996’da kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana büyük bir popülarite kazanmayı başarmış bir markadır. Dengeli ve sağlıklı beslenme ile sağlıklı yaşantıyı amaçlayan ilkeler doğrultusunda Türkiye’de kurulan Big Joy, ürünlerini insan sağlığına son derece uygun bir şekilde üretmiştir. Dünya trendlerine uygun protein tozları ve sporcu gıdaları üretmeyi kendine ilk amaç edinen Big Joy, spor ile ilgilenen bireylere sağlıklı ve kaliteli sporcu gıdaları sunarak müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikiminden dolayı müşterilerinin güvenini kazanan Big Joy, gün geçtikçe sunduğu ürünleri geliştirmekte ve sporcular için yeni ürünler üretmektedir. Başta Big Joy protein tozları olmak üzere sporcu ürünleri konusunda en iyi markalardan biri olmayı başaran Big Joy, Adana, İstanbul, Ankara, Bursa, Muğla, Mersin, İzmir, Sivas ve Edirne başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde sporcu ürünü satışı yapmaktadır. Sporcu ürünlerinin üretim kaynağı Almanya ve Hollanda olan Big Joy, müşterileri için en doğru çözümleri üreterek sağlıklı sporcu gıdaları sunmayı başarmaktadır. 20 yılı aşkın tecrübesinin üzerine her geçen gün eklemeler yaparak ürünlerini güncel tutmayı başaran Big Joy, günümüzde oldukça fazla popüler olmayı başarmış bir markadır.

Big Joy Ürünleri

Big Joy Takviye Ürünleri: Glutamin, Arjinin, BCAA Pro, Whey Proteini, Gainer, Pre-Workout, Kreatin, T-Arttırıcı ve Vitamin takviye ürünleri bulunmaktadır.

Proteinli Gıdalar: Proteinli çorba, proteinli kraker, proteinli makarna, proteinli fıstık ezmesi, proteinli müsli ve proteinli ekmek ürünleri bulunmaktadır.

Protein Barlar: L-Carnitine Protein Bar, CLA Protein Bar, Xtend BCAA Bar, Kinoa Protein Bar, klasik Protein bar, Ready Protein Bar ve Gourmet Protein Bar ürünleri bulunmaktadır.