All Stars Protein Tozları

All Stars - Protein Tozları

Spor ile ilgilenen bireyler, günlük protein ihtiyaçlarını karşılamak adına protein tozlarına ihtiyaç duymaktadır. Protein ihtiyacının karşılanması adına oldukça büyük bir rol oynamakta olan protein tozlarını ise üreten birçok büyük marka bulunmaktadır. Bu markaların arasında bulunan ve en büyük, en popüler markalardan biri olan All Stars, dünya çapında büyük bir bilinirliğe sahiptir. All Stars protein tozu markası, köklü tarihi ve müşterilerinin ihtiyaçları için ürettiği özel sporcu ürünleri ile büyük bir başarı yakalamış ve popülerliğe ulaşmayı başarmıştır. Dünyanın en büyük protein tozu markalarından biri olan All Stars, dünya çapında büyük bir popülerliğe sahip olmasıyla beraber günümüzde birçok ülkede satışı yapılmaktadır. Brummer Sportsnutrion ismi ile 1972’de Munih’de kurulan All Stars, 1983 yılında Weider markası ile anlaşmaya vararak Weider ürünlerini kullanma iznini almıştır. Bu sözleşmenin imzalanmasının ardından All Stars, Weider-Brummer ürününü başlatarak ürün yelpazesini bir hayli genişletmeyi başarmıştır. Weider ile imzalanan sözleşmenin bitmesinin ardından şirket All Stars Products GmbH şeklinde yeniden adlandırılmıştır. All Stars protein tozları günümüzde başta Almanya, Finlandiya, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, Yunanistan, Birleşik Krallık ve Fransa olmak üzere toplamda 49 farklı ülkede satışa sunulmaktadır.

All Stars Ürünleri

Protein Ürünleri: HY-Pro Deluxe, Whey Hydrovon, Isotech Whey 94, Whey Protein, Kazein Protein, Isowhey Fruit, HY-Pro 85, %100 Whey Proteini ve Nitro-Plex ürünleri bulunmaktadır.

Enerji İçecekleri: Isowhey Pure, Liporush, Muscle Shake ve Karnitin enerji içecekleri bulunmaktadır.

Protein Barları: Crisp-Pro Bar, Whey-Crisp, Realpro Low Carb, Muscle Protein Bar, Pro-Plex, All Natural ve HY-Pro Bar Deluxe protein barları bulunmaktadır.

Yükseltici İçecekler: İntensity NO-X, Pump Booster ve Raw İntensity 2 içecekleri bulunmaktadır.

Yağ Yakıcılar: CLA 800 Caps, Lipodex ve Fenidrol ürünleri bulunmaktadır.

Amino Asitler: Leucin 3000, Arginin Peptid Nop-47, Beta Alanine 4000, Arginin 5000, BCAA 4000, Aminotropin, Amino 1500, Amino 9500, Amino Liquid, Alpha-Amino P.M, BCAA Powder, Amino 2500, L-Glutamin Pur, L-Glutamin Drink ve Hyper Amino BCAA amino asitleri bulunmaktadır.

Kreatin Türleri: Creatin Monohydrat, Zelltech Fusion, Createch, Creatin Caps, Kre-Alkalyn, Triplex Fusion ve Createch PX9 ürünleri bulunmaktadır.

Gainer Çeşitleri: Text-X2, Ultra Carb 4X, Tribudex 250, Ultimate Mass Gain ve Gain Tech gainer ürünleri bulunmaktadır.

Mineraller: Mineral Plex 1:36, Mineral Plex 1:36/L ve Mag 250 Liquid ürünleri bulunmaktadır.